Naše služby

Nabízíme:

Nově nabízíme Pick Up servis vozidla určeného k opravě a to druhým řidičem nebo přepravou na odtahovém speciálu a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy toho Vašeho.

Truck servis

Opravy nákladních vozidel všech značek, přívěsů a návěsů. Kompletní opravy motorů, převodovek, chlazení, mazání, brzdové soustavy, vzduchové soustavy, autoelektro, nástaveb a hydrauliky vozidel. Značkové oleje, filtry a díly. 

Servis strojů

Opravy a údržba pracovních strojů, stavebních strojů a mechanizace - bagry, buldozery, rýpadla, nakladače, třídiče, drtiče, pracovní plošiny, traktory, traktorbagry a jejich příslušenství. 

Servis hydrauliky

Opravy všech hydraulických komponentů - hydraulické válce, hydraulické hadice, pohony a hydročerpadla, hydraulické rozvaděče. Kompletní opravy hydraulických čel - pohony, válce, čepy, elektroinstalace, odborná montáž a výměna.

Servisní vozidlo - výjezdová služba

Mobilní výjezdová služba k porouchaným vozidlům i strojům. Plně vybavená dílna na kolech - vlastní elektro agregát, kompresor, svářečka CO2, profesionální nářadí zn. HANS, možnost autogenní soupravy acetylén-kyslík.

Zámečnické práce - svařování

Oprava a výroba čepů, pouzder hydraulických válců, oprava a svařování ramen včetně výkopových lžic, drapáků a kladiv.

Náhradní díly

Nabízíme dodání nových náhradních dílů renomovaných značek na všechny komponenty vozidel a strojů. Oleje, filtry - kabinové, olejové, vzduchové, palivové, hydraulické a filtry odlučovačů.